Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем Героїв

Шановна Тернопільська громадо! Українці!

Щиро вітаю всіх з Днем Героїв. Зі святом величі духу українських воїнів, борців за волю України.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять воїнів – борців за волю України, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА та Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні ми особливо возвеличуємо і славимо звитягу та мужність Героїв-сучасності – Сил оборони України. Вони стали символом непереможності Української Нації і нині продовжують жорстоку боротьбу за цілісність і соборність нашої держави. Їх героїчний подвиг є прикладом самовідданості, патріотизму та національної самосвідомості для всіх прийдешніх поколінь.

Свого часу засновник та провідник Організації Українських Націоналістів Євген Коновалець, в пам’ять якого День героїв України вперше відзначили у 1941 році, говорив:

«У великій світовій драмі наших днів ми маємо вибір: або бути творцями, або жертвами історії».

Українські Герої сучасності довели всьому світу, що українці – не лише творці своєї власної історії. Ми творимо нову історію Європи. Вільного світу без кривавого московського режиму.

Величезна вдячність Героям, які щодня важко працюють на Перемогу поза фронтом – медикам, рятувальникам, волонтерам, енергетикам, комунальникам.

Тернопільська Громада буде ще активніше допомагати нашим військовим нищити ворога, щоб земля вічно палала під ногами ворогів.

Вічна пам’ять всіх загиблим Героям минувшого та сучасності. Здоров’я та Божого благословення захисникам та захисницям України!

Миру нам всім після перемоги над московським злом!

Дякуємо нашим Героям!

Слава Україні!