День служби відзначають слідчі поліції Тернопільщини


1 липня – річниця створення слідчих підрозділів у системі органів внутрішніх справ. І саме сьогодні в Україні відзначається День слідчого. Це професійний день фахівців, що працюють в усіх правоохоронних органах країни, діяльність яких спрямована на захист національної безпеки, законності, правопорядку, прав і свобод громадян.

Керівник ГУНП в Тернопільській області Сергій Зюбаненко зазначив, що слідчі Тернопільщини – це колектив високопрофесійних фахівців і про це свідчать результати їхньої роботи.

«Я приємно вражений, що в поліції Тернопільської області дуже сильний колектив слідчих. Професійний, амбітний – це сьогодні відзначають і в Національній поліції. За показниками роботи – ми в лідерах, і це приємно».

Подякував колегам за службу заступник начальника-начальник слідчого управління Андрій Ткачик, побажавши, аби всі провадження, які розслідують слідчі, закінчувалися справедливими вироками.

Ціну роботи слідчого добре знає співробітниця Чортківського райвідділу поліції Тетяна Процків. Дівчина зізнається, що нелегко працювати в органах слідства, але їй порадами допомагають колеги.

З нагоди дня служби слідчі поліції Тернопільщини отримали відомчі відзнаки, зокрема, подяки від Голови Національної поліції та керівника Головного слідчого управління Нацполіції, спеціальні звання в порядку заохочення, подяки та цінні подарунки від начальника Головного управління Національної поліції Тернопільщини.