Кіберполіція та детективи БЕБ забезпечили відшкодування державі 4,2 млн грн несплачених податків


Правоохоронці встановили, що службовці одного з будівельних підприємств ухилилися від сплати ПДВ у значних розмірах.

Кіберполіцейські та детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області під процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури забезпечили відшкодування завданих державному бюджету збитків на суму 4,2 млн грн. Досудове розслідування було розпочато на підставі аналітичного продукту, складеного фахівцями територіального управління БЕБ.

Кіберполіцейські Київщини та детективи БЕБ встановили, що службові особи підприємства в період з серпня 2023 року по лютий 2024 року, під час здійснення фінансово-господарської діяльності, умисно ухилились від сплати податку на додану вартість у значних розмірах. Основним видом діяльності компанії є будівництво житлових і нежитлових будівель.

Раніше правоохоронці повідомили керівнику підприємства про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 (Умисне ухилення від сплати податків, зборів) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування правоохоронці забезпечили відшкодування товариством завданих державі збитків у повному обсязі. Кошти вже сплачено до бюджету, а досудове розслідування завершено. Подальшу долю фігуранта кримінального провадження визначить суд.

Департамент кіберполіціїНаціональної поліції України