Ще один тернопільський захисник отримає відшкодування суми першого внеску за житло в рамках програми «єОселя»

Тернопільська міська рада відшкодовує захисникам і захисницям перший внесок по іпотечному кредиту на житло за державною програмою «єОселя».

15 травня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради затверджено протокол, згідно з яким відповідну компенсацію суми першого внеску в розмірі до 20% отримає ще один тернопільський захисник на загальну суму 338 800 грн. Таку компенсацію вже отримали восьмеро військовослужбовців Тернопільської громади на загальну суму понад 3,4 млн грн.

Нагадаємо, отримати відшкодування суми першого внеску по іпотечному кредиту (20%) можуть тернопільські службовці, які беруть безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України у зв’язку  з військовою агресією Російської Федерації проти України, отримали кредит на умовах програми доступного іпотечного кредитування «єОселя» з метою придбання житла на території нашої громади та зареєстровані на території Тернопільської громади.

Для отримання компенсації необхідно подати у відділ звернень громадян Тернопільської міської ради (вул. Листопадова, 6) заяву з відповідним пакетом документів на ім’я міського голови для розгляду питання надання грошової компенсації для часткового відшкодування суми початкового внеску по іпотечних кредитах для забезпечення житлом. Перелік документів тут.