333 жителі Тернопільської громади отримають компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО у серпні

З 1 по 5 вересня у тернопільському Центрі надання адміністративних послуг тривав прийом документів для компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у попередньому місяці. За цей період відповідні документи подали 339 громадян.

Усі заяви опрацьовані працівниками виконавчих органів міської ради, зокрема:

  • 333 особам визначено обсяг компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО, що перемістились у період воєнного стану на територію Тернопільської громади, всього на суму – 381 937, 43 грн;
  • 6 особам – відмовлено у зв’язку із наданням громадянами недостовірної інформації.

Компенсація особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, виплачується у безготівковій формі на особисті рахунки громадян, що вказані у поданих заявах.

До слова, у Тернополі з березня 2022 року по серпень 2023 року компенсацію за тимчасове розміщення внутрішньо переміщеним осіб загалом нарахували 8776 власникам житла на загальну суму майже 13,1  млн грн.

Нагадаємо, нарахування компенсації витрат власникам житла за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) будуть здійснюватися за розміщення ВПО, які перемістились із територій, що є складовою частиною переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією. Зокрема, відтепер буде нараховуватися компенсація витрат за тимчасове розміщення (перебування) ВПО, які перемістилися на територію Тернопільської міської територіальної громади з початку тимчасової окупації території України, що розпочалась ще у 2014 році. 

Детальніше ознайомитися з порядком подання документів для отримання компенсації можна за посиланням.