В ніч з 13 на 14 грудня 9 одиниць спецтехніки здійснювали механізоване посипання протиожеледними сумішами доріг і тротуарів міста

З метою забезпечення комфортного пересування тернополян та безперешкодного проїзду транспорту вранці 14 грудня, впродовж ночі на вулицях Тернополя працювало 9 одиниць снігоочисної техніки, ще 4 машини перебували на чергуванні.

Для ліквідації ожеледиці на основних магістральних дорогах, спусках, підйомах, перехрестях, а також на пішохідних зонах підрядні організації здійснювали механізоване посипання піщано-сольовими сумішами.

Прибирання центральної частини, м-рнів «Східний», «Сонячний»  «Канада», «Новий Світ», Старий парк та район «Промисловий» здійснювала підрядна організація ТзОВ «Авакс-Проф», масив «Дружба» – ТМШРБ «Міськшляхрембуд», об’їзні дороги та шляхи у Березовиці, Кутківцях, Пронятині – ТзОВ «ТБЦ».

За прибирання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів відповідальні управителі житлового фонду в місті. Тому звертаюся до представників тернопільських ЖЕКів та ОСББ з проханням забезпечити належне очищення дворів і проїздів.

Інтерактивну карту прибирання міста в зимовий період можна переглянути тут.

Фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 1481.