Дорогі тернополяни, українці!

Дорогі тернополяни, українці!

Від імені тернопільської громади висловлюю глибоку шану і подяку усім, хто допомагав долати наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

14 грудня 34 роки тому ціною надлюдських зусиль десятків тисяч мужніх людей над зруйнованим енергоблоком ЧАЕС завершили будівництво саркофагу та зупинили викид вбивчої радіації у довколишній простір.

Чорнобильці йшли у ядерне пекло. Втрачали здоров’я і життя. Розуміли усі ризики, проте знемагаючи від втоми, продовжували працювати. Вони дали шанс майбутнім поколінням на життя.

Подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС — це прояв справжньої людяності та жертовності заради ближнього. Відвага та мужність чорнобильців врятувала Україну та світ від глобальної катастрофи.

Приклад чорнобильців надихає наших лікарів, поліцейських, працівників служб надзвичайних ситуацій, волонтерів, котрі сьогодні ризикують життям та здоров’ям на передовій боротьби із новою небезпечною загрозою — коронавірусом.

Сьогодні ми схиляємо голову перед подвигом ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Пам’ятаємо і молимось за кожного, чиє життя забрав Чорнобиль.

Хай Господь щедро благословить тих, хто вижив у найбільшій техногенній катастрофі у нашій історії і врятував інших!

Щиро бажаю здоров’я і добра ліквідаторам аварії на ЧАЕС та їхнім родинам!

Слава Україні!

Міський голова Тернополя                                                       Сергій Надал