Змінили хід історії: сьогодні в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні

Читати далі: Змінили хід історії: сьогодні в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні
Змінили хід історії: сьогодні в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули 10 років тому в центрі Києва.

Ці трагічні події назавжди вписані в історію країни як символ єднання, незламності та боротьби українського суспільства за право називатися європейською державою.

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України у ході подій Революції гідності загинула найбільша кількість людей – 48. Їх разом з іншими 54-ма загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013-2014 років та п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, відстоюючи демократичні цінності й територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

“Схиляємо голови перед Героями, які десять років тому вийшли на Майдан та продемонстрували громадянську й національну відвагу та самовідданість, силу духу та стійкість. Небесна Сотня змінила хід історії нашої держави, суспільну свідомість українців, актуалізувавши значущість таких понять як гідність, свобода, суверенність держави, демократія та європейський вибір.

Нині українці зі зброєю в руках на найзапекліших ділянках фронту продовжують виборювати своє гідне майбутнє. Пам’ятаємо героїчний подвиг Героїв Небесної Сотні. Ніколи не пробачимо ворогу біль, завданий Україні протягом століть”, – повідомляє 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ.

Читайте також: Тернопільські артилеристи оригінально привітали українців з Днем Державного Герба