З нагоди Дня місцевого самоврядування У Тернополі нагородили кращих представників галузі

7 грудня з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Українському домі «Перемога» відбулися урочистості, під час яких Сергій Надал відзначив кращих працівників виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств подяками і цінними подарунками.

«Традиції українського самоврядування мають тисячолітню історію. З прадавніх часів українці об’єднувались в громади заради того, щоб вирішувати спільні проблеми. Сьогодні самоврядування – це те, що може «підняти з колін» і дає поштовх для розвитку і об’єднання країни. Це свято не лише тих, хто працює в органах виконавчої влади, але й усіх небайдужих тернополян, – наголосив очільник Тернополя Сергій Надал. – Місцеве самоврядування – це влада людей, яким надається право вирішувати, кому керувати містом. Ми найкраще знаємо їхні потреби і пропозиції для їхніх вирішень. Самоврядування – це усі сфери життя нашого міста: дороги, вулиці, групи в дитячих садочках, лікування дітей, заходи культури, нові мікрорайони – усе, що пов’язано із життям. Щиро дякую Вам за щоденну та кропітку працю».

Під час заходу очільник Тернополя відзначив також Премією ім. Володимира Лучаківського у розмірі 10 тис. грн. Дмитра Малярчука у номінації «Майбутнє створюється сьогодні», Галину Щигельську у номінації «Формування позитивного іміджу Тернополя» та Христину Білінську у номінації «Культурно-мистецькі, наукові та інноваційні досягнення».

Нагадаємо, щорічне вручення Премії запроваджене з метою вшанування пам’яті Володимира Лучаківського та відзначення тернополян, які доклали вагомих зусиль до інноваційного, технологічного, наукового, суспільного, громадського, культурного розвитку та формування позитивного іміджу Тернополя.

Більше фото з події можна переглянути у Галереї.