З 2021 року право на розміщення тимчасових споруд у Тернополі надаватиметься через електронні торги

На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено Положення про проведення електронних аукціонів на право розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Тернопільської міської територіальної громади. Рішення вступає у дію з 1 січня 2021 року.

Відповідно до положення, проведення електронних аукціонів передбачає застосування електронної торгової системи ProZorro. Продажі для визначення суб’єктів господарювання, яким надається право на розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на засадах добросовісної конкуренції та відкритості.

Правила, визначені даним рішенням, не поширюються:

  • На тимчасові споруди, які встановлені в межах затвердженої схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та зовнішній вигляд яких відповідає затвердженим архітектурним типам тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;
  • На тимчасові споруди-торгові майданчики, розміщені біля стаціонарних закладів ресторанного господарства.

Нагадаємо, з метою впорядкування зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд і правил їх розміщення у Тернополі, раніше були затверджені також схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території  міста Тернополя, а також нові архітектурні типи тимчасових споруд.