Міська рада подаватиме апеляції на рішення суду щодо КБ «Парковий»

Читати далі: Міська рада подаватиме апеляції на рішення суду щодо КБ «Парковий»

У вересні 2023 року міська рада інформувала на сайті, що у Тернополі продається житло, на будівництво якого відсутні дозвільні документи у КБ «Парковий» (вул.Бережанська). Оскільки згідно з дозвільними документами, на цих ділянках повинні бути обʼєкти торгівельного призначення.

З метою здійснення захисту прав та інтересів жителів, запобіганню шахрайських дій, рішенням виконавчого комітету у вересні скасовані містобудівні умови та обмеження для проектування вказаних обʼєктів будівництва. Рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду від 17.01.2024 у даній справі за позовом  Семененко С.О.  скасовано дане рішення виконавчого комітету.

У листопаді 2023 року Тернопільська міська рада прийняла рішення про втрату чинності рішення міської ради та розірвання договору про встановлення земельного сервітуту за адресою вул.Бережанська, надану для влаштування проходу, проїзду та паркування автотранспорту. 22.02.2023 Тернопільським міськрайонним судом ухвалено рішення, яким у справі позовні вимоги Семененко С.О про скасування даного рішення міської ради задоволено повністю.

Виконавчим комітетом Тернопільської міської ради подано апеляції до Восьмого апеляційного адміністративного суду.