Роман з іноземцем через соцмережі обійшовся жительці Тернопільщини у 86 тисяч

Читати далі: Роман з іноземцем через соцмережі обійшовся жительці Тернопільщини у 86 тисяч
Роман з іноземцем через соцмережі обійшовся жительці Тернопільщини у 86 тисяч

Віртуальне знайомство та спілкування у соцмережах із потенційним нареченим з Америки завершилося для 51-річної жінки втратою значної суми.

За словами потерпілої, вона ще на початку січня познайомилася в інтернеті із чоловіком, який представився як “Johnson Alexandre”. Він розповів, що є уродженцем США та проходить військову службу за контрактом, повідомили у поліції Тернопільщини.

Згодом співрозмовник на деякий час зник, а коли вийшов на зв’язок то розповів, що був у Сирії, потрапив під обстріли та проходить реабілітацію. Чоловік зізнався жінці в коханні та сказав, що хоче приїхати до неї, але перед цим має передати їй свої заощадження та цінні речі кур’єром з організації міжнародних перевезень.

За деякий час до жительки Тернопільщини зателефонував невідомий і розповів, що на кордоні із посилкою виникли проблеми, тому потрібно сплатити митні податки.

Жінка перекинула на невідомий рахунок спочатку 26 тисяч гривень, а наступного дня ще 60. Лише тоді, коли кур’єр сказав, що цього недостатньо, вона запідозрила аферу й звернулася за допомогою до поліції.

Даний факт правоохоронці внесли в ЄРДР відповідно до частини 1 статті 190 ККУ. Триває слідство.