Тернополянам за кордоном призупинили видачу готових паспортів

Читати далі: Тернополянам за кордоном призупинили видачу готових паспортів
Тернополянам за кордоном призупинили видачу готових паспортів

Про це повідомила пресслужба Центру обслуговування громадян “Паспортний сервіс”. 

“Нажаль, через технічні причини призупинено видачу готових документів у закордонних підрозділах ДП Документ. Подача заяв-анкет на оформлення паспортних документів здійснюється у звичайному режимі. Видача паспортів можлива для дітей до 12 років, у звʼязку з відсутністю необхідності біометричної верифікації. Закордонні філії повідомлять всіх користувачів послуг про поновлення роботи систем видачі документів на усіх офіційних ресурсах ДП Документ”, – відзначили у паспортному сервісі. 

Також, українське консульство у Польщі  та Барселоні тимчасово призупинило консульські дії щодо громадян України призовного віку.

Ззранку 23 квітня стало відомо, що паспортний сервіс для українців в Празі призупинив видачу готових документів. 

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував інформацію про те, що військовозобов’язаним чоловікам закордоном можуть призупинити надання консульських послуг:

“Перебування за кордоном не звільняє громадянина від обовʼязків перед Батьківщиною. Саме тому я вчора доручив вжити заходів щодо відновлення справделивого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном. Це буде чесно. Невдовзі МЗС надасть уточнені розʼяснення щодо порядку отримання консульських послуг в межах законодавства для чоловіків мобілізаційного віку в закордонних дипломатичних установах із наближенням до вступу в дію закону щодо
мобілізації. Як це виглядає зараз: чоловік призовного віку виїхав за кордон, показав своїй державі, що питання її виживання його не обходить, а потім приходить і хоче отримати від цієї держави послуги. Так не працює. У нас в країні війна”.