Тернополян закликають долучитися до акції «Різдвяна свічка»

Тернополян закликають долучитися до акції «Різдвяна свічка», щоб зібрати гроші на подарунки дітям, які опинилися у важких життєвих обставинах.

Працівники благодійного фонду «Карітас» просять купувати свічечки, які виготовляють у фонді. Виручені кошти спрямують на благодійність:

«Різдвяна свічка – це вогник надії та символ добра для тих, хто цього потребує. Карітас Тернопіль долучається до всеукраїнської акції “РІЗДВЯНА СВІЧКА”, яку щороку проводить Caritas Ukraine .

Ми запрошуємо людей доброї волі долучитись до цьогорічної акції та подарувати різдвяну казку тим дітям, які знаходячись у скрутних життєвих обставинах.

Свічки, які виготовлені людьми з інвалідністю принесуть благословенне світло Різдва до осель, а кошти, зібрані під час акції, підуть на допомогу дітям- сиротам, дітям з інвалідністю, та дітям із малозабезпечених родин.

Ваш маленький внесок допоможе принести світло добра і любові до родинної різдвяної вечері, а всім потребуючим дітям– підтримку і відчуття того, що у світі є добрі люди, готові допомогти, зігріти і підтримати.

Долучитися до благодійної акції «Різдвяна свічка може кожен за посиланням: http://caritas.ua/svichka/

Придбати свічки можна у БФ «Карітас Тернопіль», або ж на парафіях Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії», – повідомляють працівники благодійного фонду у Facebook.