Тимчасово призупинили викладання предмету та створили комісію: у ТНПУ відреагували на скандальну лекцію 76-річного екс-ректора

Читати далі: Тимчасово призупинили викладання предмету та створили комісію: у ТНПУ відреагували на скандальну лекцію 76-річного екс-ректора
Тимчасово призупинили викладання предмету та створили комісію: у ТНПУ відреагували на скандальну лекцію 76-річного екс-ректора

Майже тиждень знадобилося керівництву ТНПУ, щоб нарешті відреагувати на скандальну лекцію з педагогіки 76-річного екс-ректора Володимира Кравця. 

Нагадаємо, на початку лютого, студенти ТНПУ оприлюднили скріни з лекції з предмету «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя». 

Самих студенткок і громадськість обурили архаїчні та секситські матеріали лекції. 

Та тільки під тиском преси і депутатки Львівської міської ради у ТНПУ розпочали хоч якісь дії. 

На сьогодні відомо, що у ТНПУ сворено комісію для експертної оцінки курсу «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя» із залученням фахівців у галузі гендерної педагогіки і психології з числа науково-педагогічних працівників ТНПУ та інших закладів освіти.

Також тимчасово призупинено викладання курсу «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя» на усіх освітніх програмах.

“Створено комісію для оцінювання здобувачів вищої освіти, які прослухали курс «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя» у ІІ семестрі 2023-2024 н .р. Буде розроблено пам’ятку для студентів про зміст та структуру лекції як виду навчальних занять у закладі вищої освіти”, – йдеться у повідомленні ВУЗу.