У Тернополі ОСББ незаконно зрізало 12 дерев, бо мешканцям “було темно в квартирах”

Читати далі: У Тернополі ОСББ незаконно зрізало 12 дерев, бо мешканцям “було темно в квартирах”
У Тернополі ОСББ незаконно зрізало 12 дерев, бо мешканцям "було темно в квартирах"

У Тернополі на бульварі Дмитра Вишневецького біля 7 та 9 будинків зрізали 12 дерев.

Як з’ясувалося, це зробило ОСББ на прохання мешканців, не погоджуючи свої дії з необхідними інстанціями.

“Об’єднання співвласників виконали “підрізку” дерев без належних дозвільних документів. Відповідну інформацію уже передано у Державну екологічну інспекцію для реагування та притягнення порушників до адміністративної відповідальності”, – прокоментували у мерії.

Журналісти “Суспільного” поспілкувалися з мешканцями. Більшість не підтримали такі дії ОСББ, проте окремі жителі навпаки – стали на захист, бо через дерева їм було темно в квартирах.

“Не потрібні вони тут. Перший поверх вони закривають повністю.Правильно зробили, що зрізали, бо і гілки падають. Скільки метрів має бути від фундаменту? Тут не пройти, ні доріжки нема, нічого”, – сказав мешканець 7 будинку Роман Коваль.

Голова правління ОСББ 7 будинку Марія Марцинишин розповіла, що обрізку здійснили на прохання людей, яким насадження закривали вікна.

“На території ми підрізали, але не обрізали, не під корінь, ми просто робили санітарну чистку, бо дуже заважало мешканцям, було темно у квартирах, обвалювались гілки на машини”, – зазначила жінка.