Юний лижник з Тернопільщини здобув «бронзу» на зимовій Гімназіаді України (ФОТО)

Читати далі: Юний лижник з Тернопільщини здобув «бронзу» на зимовій Гімназіаді України (ФОТО)
Юний лижник з Тернопільщини здобув «бронзу» на зимовій Гімназіаді України (ФОТО)

Юні лижники з Тернопільщини успішно виступили на зимовій Гімназіаді України.

До складу команди Тернопільської області увійшли учні КЗ «ДЮСШ-«ОЛІМП» з Великоберезовицької громади, які гідно представили Теернопільщину на VI зимовій Гімназіаді України з лижних гонок.

Всеукраїнські змагання відбулися у місті Сколе Львівської області. Спортсмени боролися за перемогу у спринті класичним стилем, гонках вільним стилем та класичним стилем.

У гонці класичним стилем «бронзову» нагороду серед юнаків 2009-2011 р.н. здобув учень «ДЮСШ-«ОЛІМП» Максим Ткачук.

У ТОП-10 найсильніших спортсменів потрапили: 5 місце – Арсеній Чорний (гонка вільним стилем, серед юнаків 2009-2011 р.н.); 6 місце – Олег Сушко (гонка вільним стилем, серед юнаків 2009-2011 р.н.); 6 місце – Арсеній Чорний (гонка класичним стилем, серед юнаків 2009-2011 р.н.); 7 місце – Максим Ткачук (спринт, класичний стиль, серед юнаків 2009-2011 р.н.); 9 місце – Софія Яськів (гонка вільним стилем, серед дівчат 2007-2008 р.н.); 9 місце – Софія Трифонюк (гонка класичним стилем, серед дівчат 2009-2011 р.н.); 10 місце – Софія Яськів (гонка класичним стилем, серед дівчат 2007-2008 р.н.); 10 місце – Любомир Чорний (гонка вільним стилем, серед юнаків 2009-2011 р.н.)

Хороші результати, фінішувавши у ТОП-20, продемонстрували: 11 місце у спринті класичним стилем – Софія Яськів (серед дівчат 2007-2008 р.н.); 11 місце у спринті класичним стилем – Арсеній Чорний (серед юнаків 2009-2011 р.н.); 12 місце у спринті класичним стилем – Любомир Чорний (серед юнаків 2009-2011 р.н.); 12 місце у гонці вільним стилем – Софія Трифонюк (серед дівчат 2009-2011 р.н.); 15 місце у гонці класичним стилем – Олег Сушко (серед юнаків 2009-2011 р.н.);15 місце у спринті класичним стилем – Софія Трифонюк (серед дівчат 2009-2011 р.н.); 18 місце у спринті класичним стилем – Марія Сивак (серед дівчат 2009-2011 р.н.); 20 місце у гонці вільним стилем– Софія Іваніцка (серед дівчат 2009-2011 р.н.); 20 місце у спринті класичним стилем – Олег Сушко (серед юнаків 2009-2011 р.н.); 20 місце у гонці класичним стилем – Любомир Чорний (серед юнаків 2009-2011 р.н.); 20 місце у гонці класичним стилем – Ірина Володко (серед дівчат 2009-2011 р.н.).

За підсумками результатів, команда Тернопільської області посіла 4 місце серед 13 команд. Представник команди: Михайло Кручовий.

«Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів: Михайла Кручового, Олега Бунта, Володимира Бутка, Ольгу Підручну», – поділилися на сторінці ДЮСШ.

Читайте також: Відбувся чемпіонат Тернопільської області з біатлону серед юнаків та дівчат (ФОТО)

424612191_405098838698766_4824020878580436896_n.jpg
424972388_405098778698772_9028786881077216382_n.jpg
424586664_405098682032115_3094872699914624722_n.jpg
422005396_405098525365464_8220941513087153177_n.jpg
424587054_405098512032132_8133801368084779436_n.jpg
424615087_405098562032127_7878959083019565685_n.jpg
424591918_405098692032114_7240330526937738198_n.jpg
424624461_405098678698782_8297009772495318457_n.jpg
421931062_405098718698778_9158008124892138471_n.jpg
424594865_405098622032121_4751266875594311944_n.jpg
424660320_405098705365446_8121312525420199134_n.jpg
424967686_405098938698756_2564802920502797352_n.jpg
424974508_405098842032099_4428758016165933532_n.jpg