35 дітей тернопільського інклюзивно-ресурсного центру №1 отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая Почесний консул Литовської Республіки у Тернополі Ярослав Візняк спільно з представниками інклюзивно-ресурсного центру №1 та працівниками управління освіти і науки Тернопільської міської ради вручили дітям із особливими потребами солодкі подарунки.

«День святого Миколая усі діти чекають з особливим нетерпінням, адже це свято традиційно пов’язане з подарунками, солодощами та гарним настроєм. Співпрацюючи з консульством Литовської Республіки, щороку ми здійснюємо різні благодійні проєкти. Цього разу представники консульства висловили ініціативу привітати тернопільських діток з особливими потребами з Днем Святого Миколая, і ми вирішили долучитися та ощасливити 35 маленьких тернополян, які відвідують комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр №1», – розповіла начальниця відділу управління освіти і науки Ольга Похиляк.

Почесний консул Литовської Республіки у Тернополі і Тернопільській області Ярослав Візняк додав,що відвідування дитячих будинків-інтернатів та геріатричних пансіонатів, і створення для осіб, котрі там перебувають, атмосфери новорічних свят уже є доброю традицією. Ярослав Візняк закликає також усіх небайдужих громадян долучатися до різноманітних благодійних акцій та разом творити добро.