Після відключень світла відвідуваність ресторанів і кафе зростає, сервіс доставки – ні 

В умовах стабілізаційних і аварійних відключень електроенергії в столиці зростає відвідуваність кафе і ресторанів, а також самовивіз. 

Про це повідомила директор аналітичного центру “Ресторани України” Ольга Насонова, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Уже є певний досвід роботи ресторанів в умовах відключень. Насамперед, більшість уже має генератори, тому працюють і без електрики. Dark kitchen (ресторани, в яких доступна тільки опція на винос – ІФ-У) також мають генератори. Якщо в районі з відключенням у всіх електроплити – зростають і відвідуваність, і самовивіз”, – сказала вона.

Насонова додала, що в умовах відключень електроенергії сервіс доставки, на відміну від самовивозу, не зростає. “Часто одночасно з електроенергією дуже швидко зникає зв’язок, тому зробити замовлення й отримати його проблематично. Але однозначно зростає самовивіз”, – уточнила експерт.

Вона також відзначила феномен кафе-коворкінгів. “Генератори, що працюють біля кав’ярні, незважаючи на дирчання, приваблюють людей. Значить, кав’ярня працює, можна поїсти-випити та попрацювати. Кількість тих, хто працює у ресторанах під час відключень, також збільшується”, – сказала експертка.

Економічна правда