У Тернополі підприємці зможуть отримати відшкодування за новостворені робочі місця

Роботодавці можуть отримати компенсацію на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за робочі місця, які були створені після 01.01.2023 року.

Умовами виплат є: збереження рівня заробітної плати в розмірі не менше ніж дві мінімальні заробітні плати у місяці сплати єдиного соціального внеску за особу, працевлаштовану на нове робоче місце, а також незменшення штатної чисельності працівників та фонду оплати праці.

Окрім того, відшкодування витрат отримають суб’єкти господарювання, які забезпечують робочими місцями не менше 3 осіб, не мають заборгованості перед бюджетами всіх рівнів, не перебувають у стані ліквідації, реорганізації, банкрутства тощо. Більш детальна інформація – в Положенні про фінансову підтримку малого та середнього підприємництва.

Заява подається в Центр надання адміністративних послуг (вул. Князя Василя Костянтина Острозького, 6) після завершення тримісячного терміну сплати єдиного соціального внеску за новостворені робочі місця та подання звітності в ГУ ДПС в Тернопільській області та ГУ ПФУ в Тернопільській області.