Переховувався на Чернівеччині: СБУ зловила колаборанта з Тернополя, який оголосив себе “народним мером” (фото)

Читати далі: Переховувався на Чернівеччині: СБУ зловила колаборанта з Тернополя, який оголосив себе “народним мером” (фото)
Переховувався на Чернівеччині: СБУ зловила колаборанта з Тернополя, який оголосив себе "народним мером" (фото)

СБУ зловила на Буковині зрадника з Тернополя. 

За даними слідства, місцевий прихильник ініціатив колаборанта Стремоусова після початку повномасштабного військового вторгнення рф використовував власний профіль у популярній соціальній мережі для виправдовування дії російської влади та заперечення факту збройної агресії.

“Зокрема, він поширював зрежисоване кремлівськими пропагандистами відео, на якому нібито евакуйовані росіянами жителі Маріуполя звинувачують українських захисників у обстрілах мирного населення та дякують окупантам за їхнє «звільнення» з охопленого вуличними боями міста. Також СБУ встановила, що в минулому підозрюваний проголошував себе «народним мером Тернополя» під час участі у ініціативах сумнозвісного лідера фейкового «народовладдя» Анатолія Балахніна”, – йдеться у повідомленні СБУ. 

Після повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України тернополянин зник у невідомому напрямку та переховувався від правоохоронців понад пів року.

Наразі затриманому інтернет-агітатору суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, де він й очікуватиме на судовий розгляд своєї справи.

На зображенні може бути: 1 особа, борода та текст