Чотири квадрокоптери марки AUTEL EVO MAX 4T передали захисникам однієї з військових частин Тернополя

Тернопіль продовжує спрямовувати необхідне обладнання, амуніцію та спорядження для захисників, щоб пришвидшити нашу перемогу й звільнити українські території від російських загарбників.

Цими днями для захисників однієї з військових частин, що створена на базі Тернополя, передали розвідувальну техніку, зокрема, чотири квадрокоптери AUTEL EVO MAX 4T на загальну суму 1 050 800 грн. Це обладнання Тернопільська міська рада закупила на звернення командирів військових частин, адже на фронті квадрокоптери є дуже необхідними у виявленні ворожих позицій.

Як зазначають військові, це потужний безпілотник, який забезпечує до 42 хвилин польоту, має IP43 клас захисту від погодних умов та до 7 000 метрів граничної висоти, діапазон передачі зображення – 20 км, а також можливість літати при швидкості вітру 12 м/с. Удосконалені датчики дозволяють літати у недоступних для GPS областях, а вдосконалений тепловізор відкриває нові можливості ідентифікації та відстеження об’єктів.

Нагадаємо, у Тернополі діє Реєстр переданої допомоги від Тернопільської міської ради Збройним силам України, ознайомитись з яким можна у розділі «Е-сервіси».